Skip to main content
Favorisen

Favorisen Canlı Destek

Favorisen canlı destek hattı ve canlı destek uzmanları ile ilgili konuşacağız. Fakat diğer iletişim seçeneklerine de bakmak zorundayız. Yani, genel bir inceleme yapacağız. Nitekim daha sonrasında resmi sosyal medya hesaplarına da göz atacağız. Bu yazımızdaki her bir başlık kendi içerisinde işlevsel ve özeldir.

Mesela canlı destek hattı ile başlamak isteriz. 7/24 olarak hizmet vermekte olan canlı destek hattı, bizlere özellikle de site içi aksaklıklar açısından önemli birtakım hizmetler sunmaktadır. Fakat canlı destek hattı içerisinde birtakım farklı konuların da altını çizmeliyiz. Site içi şikayetlerden tutun da site içi güncel giriş linkine kadar geniş bir alan vardır.

Tabii ki güncel giriş linki için canlı destek hattı işlevsizdir. Sadece bir sonraki adresi paylaşmak içindir. Sonuçta Favorisen giriş sorunu yaşadığınızda, canlı destek hattına da erişim sorunu yaşamaktasınız. Bunun yerine bu yüzden diğer başlıklarımızı da paylaşmaktayız. Mesela Favorisen giriş linki ya da şikayet konusu için farklı birtakım iletişim kaynaklarımızın bulunması gerekmektedir.

Bahis sitelerinin iletişim seçenekleri zenginse eğer ki bu bir güvenilirlik işareti olarak algılanmaktadır. Bizler de böyle yorumluyoruz. Müşterisine iletişim konusunda zengin seçenekler sunmakta olan firmaların bu açıdan çok daha olumlu bir izlenim bıraktıklarını hızlıca belirtmek istiyoruz.

Favorisen İletişim Seçenekleri

Favorisen iletişim seçenekleri değişkendir. Ancak bu seçeneklere nasıl erişim sağladığınız kısmını da atlamamak gerekmektedir. İlk olarak giriş linki üzerinden erişim sağlamıştık. Bu şekilde bir sonraki konumuz, ana sayfadan uygun yerlere tıklamaktır. Mesela sitenin en alt kısmına iniş yapıyoruz. Bize ulaşın diyoruz. Böylece site içi olan aşağıdaki iletişim seçeneklerini görüyoruz:

 • Whatsapp Destek Hattı
 • Lisans Mail Adresi
 • E-posta Destek Adresi

Bunların yanı sıra Favorisen canlı destek hattı da yine göze çarpmaktadır. Ekranın hemen sağ aşağısındadır. Ve 7/24 olarak bulunmaktadır. Özellikle canlı destek hattının mesai sınırlamasına sahip olmayışı bizler için önemlidir. Bu alana tıkladıktan sonrasındaysa, aşağıdaki geçiş detaylarını görüyoruz:

 • Adınız
 • Kullanıcı Adı
 • E-Posta
 • Departman
 1. Aranma Talebi
 2. Bonus İşlemleri
 3. Finansal İşlemler
 4. Teknik Birim

Aranma talebi de aslında başlı başına farklı bir Favorisen iletişim seçeneğidir. Bir nevi call center hizmetidir. Favorisen canlı destek hattı üzerinden bu aranma taleplerinizi oluşturabilmektesiniz.

Favorisen Resmi Sosyal Medya Hesapları

Her başlık kendisine has bir işlevsellik taşımaktadır demiştik. Bu noktada Favorisen resmi sosyal medya hesapları da göz önündedir. Sosyal medya hesaplarının içerisindeki başlıca konu aslında güncel ve resmi giriş linki olmaktadır. Hemen site içerisindeki resmi olan hesap bilgilerini şu hizayla edinmekteyiz:

 • Instagram
 • Twitter

Tabii ki iki adet hesap yeterli olmayacaktır. Çünkü zaten Favorisen Twitter adresi sürekli çeşitli engellerle karşılaşmaktadır. Bu yüzden siteyi bizim sitemiz üzerinden de aktif bir şekilde takip altına alabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir